Профіт Фінанс. Бухгалтерські послуги, аутсорсинг Одеса. Податкове планування Одеса.
Одеса, вул. Середньофонтанська 30/1, оф 14а+38 (098) 768 03 02

Бухгалтерський аутсорсинг - послуга повного або часткового ведення бухгалтерії

1. 1.Ведення бухгалтерського обліку та підготовка фінансової звітності.

Ведення бухгалтерського обліку та підготовка фінансової звітності здійснюється відповідно до вимог національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку України та податкового законодавства.

Перелік необхідних послуг та порядок співпраці погоджується з кожним клієнтом індивідуально, залежно від потреб клієнта.

2. Розрахунок заробітної плати і кадрове адміністрування

Наші спеціалісти можуть підготувати розрахунок заробітної плати та відповідних податків та зборів, а також підготувати та подати обов’язкову звітність у державні органи.

3. Ведення податкового обліку та підготовка податкових декларацій

Дана послуга включає підготовку необхідної податкової документації, а також формування та подання податкової звітності. Детальний перелік робіт представлений нижче.

4. Підготовка управлінської фінансової звітності

Управлінський облік - це система фінансової та нефінансової інформаційної підтримки управління. Задача управлінського обліку - спроможність прийняти рішення для ефективного функціонування суб’єкта господарювання (тобто підвищення прибутковості).

Данна послуга включає підготовку управлінської фінансової звітності будь-якої складності та деталізації. Наші спеціалісти можуть розробити форми управлінської звітності будь якого рівня деталізації та складності, залежно від Ваших потреб. Також ми можемо організувати ведіння управлінського обліку паралельно з українськими бухгалтерським обліком, в тому числі з його введенням з використовуванням бухгалтерської облікової системи (1С-8).